Люди, які регулярно відвідують стоматолога, знають, що сьогодні страх перед зубним лікарем уже не актуальний. Нові технології та сучасна техніка зробили більшість маніпуляцій, які здійснюють у стоматкабінеті, цілком безболісними. Чимало пристосувань слугують також звичайному комфорту пацієнта, навіть крісло стало зручнішим. А головне, ефективнішим та простішим стає саме лікування.

Ендодонтіятобто лікування кореневих каналів. Тривалий час ми використовуємо цей метод, удосконалюємося і вже досягли непоганих результатів. Бо зуб, у якому є нерв, або немає, або його колись невдало полікували і він потребує нового лікування, має свою надзвичайно складну систему кореневих каналів. Вони є основою, так би мовити, фундаментом зуба. Якщо канали погано проліковано, то немає сенсу його реставрувати, адже такий зуб усе одно болітиме. Таким чином, щоб краще все зробити, використовуємо так звані збільшуючи окуляри з додатковим джерелом світла, який дозволяє нам звіалізувати зображення, щоб побачити, що саме відбувається в каналі під час лікарського втручання.
Ми лікуємо зуби, які інші видаляють.Ми бачимо, що лікуємо. Все це досягається за допомогою найсучаснішого обладнання. За допомогою апекс-локатора найбільш точно визначається довжина до верхівки кореня. А це є важливим при ендодонтичному лікуванні. Механічна обробка (проходження та розширення кореневого каналу) та обтурація ( 3D пломбування каналу) проводиться сучасними, високоякісними матеріалами та обладнання.

Реставрування

Якщо у вас відламаний кутик зуба або зуб значно ушкоджений карієсом, а ставити коронку ви не бажаєте, зверніться до стоматолога, який має кваліфікацію реставратора. За допомогою згаданих фотополімерів лікар за одне відвідування відновить анатомічну форму пошкодженого зуба. При цьому непотрібне видалення нерва. І, знову ж таки, завдяки матеріалам нового покоління, буде точно підібрано відтінок.

Фотополімери

Найбільш сучасним пломбувальним матеріалом є фотополімери. Цей матеріал накладається на дефект пошарово, а кожен шар засвічується спеціальною фотополімерною лампою. Така пломба значно міцніша за звичайну, тому що фотополімер проникає в дентинні канальці зуба і «приклеюється» до нього за допомогою спеціальної речовини під назвою «Бондінг». Незаперечною є косметична перевага фотополімерів, адже вони дозволяють ідеально підлаштувати колір пломби під природний колір вашої зубної емалі.

Скловолоконні нитки

Професійне чищення, а також лікування захворювань ясен (пародонту) здійснює стоматолог-пародонтолог. Дуже часто цим фахівцям доводиться мати справу із запущеними та важкими випадками запалення ясен, коли зуби вже сильно розхитані. Однак тепер і такі пацієнти не приречені на втрату зубів. Лікар, за допомогою спеціальних ниток зі скловолокна та фотополімеру, здійснює шинування зубів. Ця нова технологія дозволяє надовго зберегти «рідні» зуби пацієнта, не вдаючись до протезування.