Навіть завдяки новітнім технологіям в лікувальній стоматології, Ваші зуби не стануть вічними. На щастя, існує безліч способів замінити видалений чи втрачений зуб. Тому якщо Ви з якихось причин втратили зуб, не засмучуйтесь — з нами це питання можна легко вирішити.
Протезування — завжди було одним з найпоширеніших методів стоматологічного лікування в нашій країні. Це пов’язано, насамперед, з низьким рівнем профілактики зубощелепних захворювань. Протезування зубів необхідно в тих випадках, коли наявні зуби через значне руйнування не в змозі виконувати свої функції, коли їх кількість зменшилася або коли вони косметично не задовольняють свого власника. Іншими словами, протези сприяють здійсненню двох основних цілей: відновлення жувальної функції і поліпшення косметичного вигляду.
Втративши зуб, насамперед потрібно звернутися до фахівця. На прийомі лікар-стоматолог визначить, який вид протезування зубів у Вашому конкретному випадку підійде найкраще. У кожного з видів протезування є свої показання та протипоказання. Лікар-спеціаліст підбирає таку конструкцію протезу, яка не тільки замінить Вам відсутні зуби, але і допоможе довше зберегти власні. Завдяки появі матеріалів нового покоління, методи протезування стали значно досконалішими та розширили наші можливості у клінічних ситуаціях різного рівня складності.
Враховуючи філософію максимального збереження зубів, ми можемо відновлювати навіть сильно зруйновані зуби, та, з іншого боку, при відсутності одного чи кількох зубів надаємо перевагу імплантації замість «обпилювання» та протезування здорових зубів з подальшим використанням мостоподібних конструкцій.
Ортопедична стоматологія сьогодні передбачає використання матеріалів, які є біоінертними, мають прекрасний естетичний вигляд та високу міцність. Застосування безметалевої кераміки та інших сучасних матеріалів дозволяє досягнути анатомічних, оптичних, функціональних та інших характеристик коронок чи протезів аналогічно природнім зубам. А впровадження комп’ютерних технологій забезпечує найвищі результати та максимальну точність роботи.
Знімне протезування зубів як альтернатива стоматологічної імплантації, також значно вдосконалилось і досить часто є ефективним рішенням у складних випадках.

Запрошуємо Вас завітати до нас і обрати саме той вид протезування, який зробить Вашу посмішку чарівною!